Úvod >
  • Novinky

Novinky

Otvorenie dedinky

Otvorenie dedinky

Tým, ktorí k nám merali cestu (dúfame, že nie ďalekú) nadarmo sa ospravedlňujeme, ale čo - ako sme sa snažili, nepodarilo sa nám dedinku otvoriť v avizovanom termíne (15. 5.). Trošku počasie, trošku technické dôvody zapríčinili, že sme museli otvorenie trochu posunúť. Avšak dobro nad zlom zvíťazilo tak, ako v každej rozprávke, aj v Habakukoch. S radosťou vám oznamujeme, že s určitosťou otvoríme 18. mája 2017. Na všetkých našich priaznivcov sa už teraz tešíme a ukážeme habadej nových kukov.
Voľné pracovné miesta

Voľné pracovné miesta

Príprava sezóny 2017 je v plnom prúde, napriek tomu máme ešte nejaké pracovné pozície voľné. Hľadáme šikovných, zručných tímových hráčov do nášho rozprávkového kolektívu.
Firemné akcie

Firemné akcie

Chcete so svojim pracovným kolektívom zažiť rozprávkový deň? Neváhajte vstúpte u nás do rozprávky. Prenajmeme vám priestory. V prípade záujmu pripravíme rozprávkový program, či zabezpečíme ubytovanie.
Školské výlety 2017

Školské výlety 2017

Aj v roku 2017 rozprávkové bytosti pripravujú pre škôlkárov, školákov a ich učiteľov či priateľov, program školských výletov plnýc nových kukov a rozprávok.
Kalendárium 2016

Kalendárium 2016

Nech sa páči, pozrite sa, čo sme si pre Vás v Habakukovskej kuchyni na toto leto pripravili.