Úvod >

Školy - objednávka

Školský výlet v areáli HABAKUKY

Pre školské zariadenia každý rok pripravujeme nový rozprávkový program a habadej nových kukov a prekvapení na celý deň. Milí pedagogickí pracovníci, školský výlet môžete objednávať už teraz.

Orientačnú informáciu o voľných časoch a termínoch divadelných blokov získate TU

Bližšie informácie o organizácii výletu/exkurzie nájdete TU

Voľné vstupenky z časopisu Slniečko sú určené pre deti, ktoré k nám chcú prísť počas letnej sezóny (júl - august) a nie je ich možné využiť pri školských výletoch.

Objednávkový formulár pre školy

KONTAKTNÉ ÚDAJE ŠKOLY

VSTUP DO AREÁLU DEDINKY HABAKUKY

STRAVOVANIE

V dedinke Habakuky sa môžete prestravovať vo FRIŠKO-OBČERSTVENÍ (ponúkame: zemkohranky s kepučom 1,00 zlatý HBK / lapacinka s lekvárom a škoricou 1 zlatý HBK a 1 strieborný HBK / rožkopár s kepučom alebo horčicou 1 zlatý HBK a 1 strieborný HBK ). Prípadne si môžete objednať obedové menu v hodnote 3,00€ (viď nižšie).

Upozornenie

Objednávka je záväzná, zmeny sú akceptované bez poplatku, ak sú telefonicky nahlásené najmenej 1 deň pred príchodom do 16:00 hod. Na zmeny nahlásené po uvedenom termíne sa vzťahuje storno poplatok vo výške 100% ceny objednaných a neodobraných služieb. (uvedené je potrebné zdôrazniť rodičom!)

MINCE HABAKUKY

V dedinke Habakuky je možné platiť len rozprávkovou menou - Habakukmi. Výmenný kurz: 1 zlatý habakuk = 1 euro / 1 strieborný habakuk = 0,50 eura

NEZABUDNITE

Donovaly sú 950mnm - TEPLO SA OBLIECŤ!

verify

* Tento údaj je povinný

Spätná väzba
Po odoslaní objednávkového formulára Vás budeme v priebehu 1 - 2 pracovných dní kontaktovať e-mailom kvôli potvrdeniu alebo úprave údajov.